Specializovaný eShop pro lékařské praxe a zdravotnická zařízení

Titulní strana / Podle značky / Essity

JusChek Multidrogový rychlý test ze slin

JusChek Multidrogový rychlý test ze slin
Kód: DSD-867-C Produktové číslo: 6936983151092
Rychlý screeningový test ze slin na Opiáty/Metamfetamin/Oxykodon/Kokain/Amfetamin/THC
Kategorie: Testy na drogy

 

Nejste si jisti? Zavolejte nám

 

Na bezplatné lince Vám poradíme s výběrem nebo rovnou
celou objednávku vyřídíme. Volejte: 800 136 136

Tento e-shop slouží pro objednávky lékařů a zdravotnických zařízení. Pokud patříte do této skupiny, chcete vidět ceny a nakupovat, zaregistrujte se prosím. Široká veřejnost může zakoupit některé produkty v eshopu 

pomůckyprozdraví.cz Chci koupit
Popis produktu

JusChek Multidrogový rychlý test ze slin

Test na Opiáty/Metamfetamin/Oxykodon/Kokain/Amfetamin/THC

Multidrogový test ze slin je založen na principu imunoanalýzy a kompetitivní vazby. Drogy, které mohou být přítomny ve vzorku slin, reagují s příslušným konjugátem drogy na jejich specifické protilátce.

Během testování část vzorku slin migruje vzhůru kapilárním působením. Pokud droga ve vzorku slin není nebo je přítomna pod mezní koncentrací, nenasytí se vazební místa a specifické protilátky. Protilátka pak reaguje s konjugátem drogy a proteinu, vznikne bílkovina a v oblasti testovací linie se objeví barevná čárka.
Pokud má vzorek ze slin na drogu pozitivní výsledek, barevná čárka se ve specifické oblasti nezobrazí z důvodu konkurence drog.
Při testování též dochází k procedurální kontrole a to tak, že se v oblasti kontrolní linie vždy objeví barevná čárka. To znamená, že byl přidán správný objem vzorku a došlo k zavadnutí vzorku slin v membráně.