Specializovaný eShop pro lékařské praxe a zdravotnická zařízení

Titulní strana / O nás

O nás

Představení společnosti

Společnost byla založena v lednu roku 1993 jako rodinný podnik s právním statutem společnosti s ručením omezeným. 

Od počátku jsme se zabývali prodejem zdravotnického materiálu a techniky. Zásobovali jsme nemocnice a po privatizaci jednotlivých ordinací a vzniku nestátních zdravotnických zařízení, jsme se zaměřili na tuto konkrétní skupinu odběratelů.

Vytvořili jsme široký sortiment zdravotnického materiálu včetně tiskopisů a základních kancelářských potřeb. Snažíme se co nejvíce vyjít vstříc privátním praktickým a odborným lékařům, v poslední době i soukromým zdravotnickým zařízením. V současnosti zásobujeme více než 8000 lékařů a zdravotnických zařízení.

V roce 1998 jsme začali budovat prodejny a výdejny zdravotnických potřeb a uzavřeli jsme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Jsme schopni poskytovat dodávky zdravotnických pomůcek i na adresu pacienta přímo domů, i na základě předpisu poukazu na ortopedickou pomůcku.


 Cíl společnosti 


Cílem společnosti MEDIPOS P&P, s.r.o. je budovat dlouhodobě oboustranně výhodný partnerský vztah, který Vám již jen tím, že eliminuje počet dodavatelů a následně skladové zásoby, přináší nezanedbatelné úspory na expedičních nákladech, poplatcích v peněžních ústavech, nákladech na objednávání, nákladech na zpracování účetní agendy apod.

Snažíme se o co nejjednodušší systém objednávek a co nejvyšší rychlost dodávek širokého sortimentu zboží, což Vám přináší zjednodušení administrativy spojené s provozem a zásobováním Vaší ordinace.

 
Víte, za co platíte?
Víte, co obsahuje naše cena?

 

  • zboží, které jste si objednali
  • v případě objednávky nad 2200,- Kč (bez DPH) dopravu až do ordinace, bez nutnosti si zboží vyzvedávat na poště
  • poradenskou službu k jednotlivým výrobkům prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 136 136
  • objednávky telefonicky (rovněž na bezplatné lince 800 136 136), v případě zájmu Vás budeme informovat o hodnotě objednávky, termínu dodání, případně o exspiraci jednotlivých výrobků (především sterilní zboží a diagnostika in vitro)
  • termín vyřízení jednotlivých objednávek je v 96% do 48 hodin. K částečné dodávce může dojít při dočasném výpadku ve skladových zásobách. Při dodatečné expedici zboží z ceníku (eShopu MEDIPOS) nejsou nikdy účtovány expediční náklady
  • možnost uvádět ordinační hodiny s informací pro přepravce na dodacím listě