Specializovaný eShop pro lékařské praxe a zdravotnická zařízení

Titulní strana / Novinky / Skladování léků v ordinacích

Skladování léků v ordinacích

Komplexní zásobování zdravotnickým materiálem a technikou - eShop MEDIPOS P&P, s.r.o.  - Skladování léků v ordinacích    Kalibrace teploměru do lednice

Elektronický digitální teploměr pro měření minimální a maximální teploty

K častým dotazům ke skladování léků v ordinaci a sledování maximo-minimálních teplot skladovaných léků a očkovacích látek:

Teploměr minimo-maximo kalibrovaný ke sledování teplot termolabilních léčiv, které je nutné skladovat ve speciálním režimu (v lednici) , ale i pro skladování léků při pokojových teplotách do 25°C (v ordinaci) - teploměr nekalibrovaný.

Zaznamenává okamžitou, minimální a maximální teplotu. Nový měřící cyklus je zahájen vymazáním paměti čidla pomocí tlačítka RESET. Obsahuje vnější čidlo na 2 metrovém kabelu, vnitřní čidlo součástí těla teploměru.

Teploměr nekalibrovaný ke sledování minimo-maximálních teplot.

Teploměry kalibrované:

Teploměr s kalibrovaným jedním čidlem na kabelu: 2, 8, 15°C.

Teploměr s kalibrovanými dvěma čidly: čidlo na kabelu 2, 8, 15°C, čidlo uvnitř teploměru 15, 20, 25°C.

Za příplatek je možné kalibrovat jiné požadované hodnoty.

V případě individuální kalibrace a u teploměru s kalibrovanými 2 čidly je dodací doba 2 týdny od objednání, OBJEDNÁVKU NELZE ZRUŠIT!

Měřící rozsah v intervalu -50 až +70 °C, s přesností měření +/-0,5°C vyhovuje předpisu SUKL, DIS-15, verze 3, platná od 6.11.2013

Ke každému teploměru je vystaven "Kalibrační protokol" prokazující přesnost teploměru s platností 24 měsíců od doby kalibrace, po této době je nutné vyhledat přes Český metrologický institut příslušnou laboratoř a nechat teploměr přeměřit.

Váš e-shop